İnci Turizm

İnci Turizm 1998 yılında 70 şubesiyle kurulmuş bir firmadır. Gerek şehirler arasında kullandığı lüks otobüs sayılarını gerekse şehir içi servis sayısını her geçen gün artıran firma günümüzde ortalama 350 adet şubesiyle sizlere hizmet vermektedir. Şirket misyonu ile insana verdiği değeri gösterirken vizyonu ile ise gideceği yolda sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışacağını göstermektedir.

Afyon Ankara Aksaray Antalya Bolu Düzce İstanbul İzmir İzmit Kayseri Kırşehir Mersin Niğde Sakarya Uşak kalkış ve varışlı seferlerin dışında ilçelere servis olanakları da mevcut olan firma aynı zamanda online otobüs bileti imkanı da sunmaktadır. Firmanın web sitesi üzerinden yapacağınız işlemlerle internetten bilet rezervasyonunuzuda kolayca yapabilirsiniz. Bunun dışında mevcut seferler ve bu seferlere ait saat bilgilerine yine web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

İNCİ TURİZM BİLET

Firma yıllardır müşteri odaklı çalışmakta ve müşterileri için hep daha iyisini istemektedir. Firma var olan 350 şubesi ve online işlemlerinizi yapabileceğiniz web sitesiyle sizlere hizmet veriyor. Turizm firmaları içerisinde rakiplerine göre her zaman bir adım önce olan İnci Turizm’ e ulaşmak ise çok basit. İsterseniz size en yakın şubemize gelebilir ve buradaki güler yüzlü ve eğitimli personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Otobüs Bilet Fiyatları İnci Turizm

Herhangi bir şubemize gelme imkanınız olmadığında ise 444 44 38 no’ lu telefondan firmanın www.inciturizm.com.tr web sitesini ziyaret ederek ya da soru ve sorunlarınızı inci@inciturizm.com.tr adresine mail olarak atabilirsiniz.Online İnci Turizm otobüs biletleri ucuz ve hızlı bir şekilde tikobilet.com adresinden alınabilir. Ankara İzmir İstanbul illeri en sık İnci Turizm otobüs firması ile gidilen şehirlerdir.İnci Turizm Kayseri İstanbul arası zaman zaman ek seferler koymaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *